Warsztaty tworzenia filmów Film Club Lab

Cinema movie vector background graphics 04 PrzekonwertowanyMiło jest nam poinformować, że w ramach współpracy Pasłęckiego Ośrodka Kultury z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz świetlicą środowiskową "Promyk" od 19 - 23 sierpnia 2019 odbywają się warsztaty filmowe. Warsztaty zostaną zakończone premierowym pokazem krótkich filmów stworzonych przez uczestników warsztatów. Pokaz odbędzie się dnia 23 sierpnia 2019 roku o godz. 11.00 w Pasłęckim Ośrodku Kultury. Warsztaty prowadził Sławomir Witek, doświadczony edukator filmowy, we współpracy z koordynatorami projektu z CSE „Światowid” oraz instruktorami ze świetlicy.
 
 
 
Film Club Lab to warsztaty filmowe dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, realizowane w ramach projektu FilmNet – South Baltic Film and Culture Network, w ramach programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Projekt łączy instytucje i organizacje ze Szwecji, Niemiec, Litwy i Polski, działające na polu edukacji filmowej. 
 
Idea warsztatów opiera się na modelu szwedzkich Film Clubs, gdzie dzieci i młodzież przy wsparciu instruktorów i przy użyciu aplikacji Imovie tworzą własne, amatorskie filmy. Oprócz produkcji filmów poznają elementy historii kinematografii, języka i analizy filmowej. Taką możliwość miały też dzieci w Pasłęku, a jakie są tego rezultaty, zobaczyć będzie można na dużym ekranie.
 
Projekt  FilmNet- South Baltic Film and Culture Network realizowany jest w ramach programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020.

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 625 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 6

Miesiąc 534

Od początku 2458507