Kino Zamkowe zaprasza

Polityka plakatdorosły SimbaPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza po wakacjach do Kina Zamkowego. Zapraszamy na filmy: "Król Lew" oraz "Polityka".
 
 
 
 
 
 
 
 
REPERTUAR KINA ZAMKOWEGO POK
 
 
6.09.2019 /piątek/
 
16:00 Król Lew, (2D dubbing), animacja, familijny, przygodowy, USA, 118min.
 
18:30 Polityka, obyczajowy, Polska, 134 min.
 
 
 
7.09.2019 /sobota/
 
16:00 Król Lew, (2D dubbing), animacja, familijny, przygodowy, USA, 118min.
 
18:30 Polityka, obyczajowy, Polska, 134 min.
 
 
 
8.09.2019 /niedziela/
 
16:00 Król Lew, (2D dubbing), animacja, familijny, przygodowy, USA, 118min.
 
18:30 Polityka, obyczajowy, Polska, 134 min.
 
                
 
9.09.2019 /poniedziałek/
 
18:30 Polityka, obyczajowy, Polska, 134 min.
 
 
 
 
10.09.2019 /wtorek/
 
18:30 Polityka, obyczajowy, Polska, 134 min.
 
 
 
 
 
 
 
Ceny biletów:
 
14 zł – normalny,
 
12 zł – ulgowy,
 
10 zł – zbiorowy (grupy zorganizowane, min. 15 osób)
 
 
PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK W GODZ. 14:00-16:00
 
 
 
 
6 - 8 WRZEŚNIA W KINIE ZAMKOWYM
dorosły Simba
 

KRÓL LEW

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

 

 

PREMIERA

6 - 9 września w Kinie Zamkowym

Polityka plakat

 

POLITYKA

Są filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… „Polityka” Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy, najnowsze dzieło króla box office to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Które dzieli Polaków jak żadne inne. I które nigdy dotąd nie zostało równie przenikliwie pokazane na dużym ekranie.

W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Główne role w filmie gra prawdziwa plejada gwiazd, w tym: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk i wielu innych.

„Każdy polityk funkcjonujący w systemie po kilku latach staje się socjopatą. Obserwowałem ludzi, którzy zostali totalnie zdeprawowani przez władzę. Macie się czego bać!” – ostrzega Patryk Vega.

 

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 18

Miesiąc 3208

Od początku 2457210