KONCERT ŚWIĄTECZNY

ppppp 18 sPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w środę 18 grudnia 2019 r. na koncert świąteczny. O godz. 18:00 wystąpi  sekcja wokalna POK prowadzona przez Wojciecha Hazę, o godz. 18:30 zespół JAZZ Do It w składzie: Natalia Kaczorowska, Andrzej Zielak, Krzysztof Narodowski, Mariusz Gęgotek.
 
Wstęp wolny
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 
 
Natalia 0812 s

NAYA – Natalia Kaczorowska

- ukończyła Państwową Szkołę Muzyczna II st. im. F. Chopina w Warszawie na Wydziale Piosenki,

- od 2008 r. Solistka Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego oraz Orkiestry koncertowej RZAWP,

- od września 2009 r. – współpracuje z Marylą Rodowicz,

- od 2014 r. – trener wokalny,

- od 2018 r. – praca nad pierwszą płytą autorską.

 

 

Andrzej Zielak 2

Andrzej Zielak

kontrabasista, urodzony w Kutnie jest absolwentem tamtejszej Państwowej Szkoły Muzycznej I i IIst. Studia wyższe ukończył na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, w Instytucie Jazzu, w klasie kontrabasu prof. Jacka Niedzieli-Meira. W swoim dorobku artystycznym ma występy na wielu festiwalach jazzowych, w Polsce oraz poza jej granicami m.in.: Jazz Jambore, Bielska Zadymka Jazzowa, Festival Jazz d'Avignon, Jazz Forum Festiwal, Krokus Jazz Festiwal w Jeleniej Górze, "Old Jazz Meeting" w Iławie i in. Co było okazją do gry w zespołach: Piotra Wojtasika, Eryka Kulma, Krzysztofa Popka, Włodka Pawlika Anny Serafińskiej, Andrzeja Jagodzińskiego, Wojtka Kamińskiego, Karoliny Glazer, Moniki Borzym, Old Timers.

 

 

Krzysztof Narodowski

KRZYSZTOF NARODOWSKI

Urodzony 14 lipca 1986 roku w Elblągu, ukończył Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu: I stopień w klasie fortepianu u mgr. Aleksandry Serockiej, II stopień w klasie perkusji u mgr. Szczepana Polewskiego. Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie perkusji u st. wykł. dr Mirosława Adrjanczyka. W 2003 roku laureat III nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym we Wrocławiu oraz uczestnik Międzynarodowego Konkursu Perkusyjnego w Fermo – Włochy 2008 r. W 2010 roku, jako jeden z finalistów konkursu dyplomantów Akademii Muzycznej w Gdańsku, wystąpił wraz z Polską Filharmonią Bałtycką wykonując II Koncert Marimbowy N.Rosauro. Na swoim koncie posiada liczne koncerty z Filharmonią Bałtycką, Filharmonią Słupską, Filharmonią Łódzką, Filharmonią Sudecką, Filharmonią Kaliską w takich krajach jak Francja, Anglia, Włochy, Ukraina czy Grecja. Obecnie jest perkusistą Orkiestry Wojskowej w Elblągu, pedagogiem klasy perkusji w MDK w Elblągu, a także występuję w Orkiestrze Symfoników Gdańskich: koncerty z Lady Punk, Coma, Czerwone Gitary, Tymon Tymański, O.S.T.R.

 

 

Mariusz Gęgotek

Mariusz Gęgotek-piano

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie Fortepianu. Obecnie pedagog w PSM 2 stopnia i. F. Chopina na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Warszawie, a także na Studium i. H. Majewskiego w Warszawie.

Współpraca z teatrami „Roma” i „Buffo” .

Współpraca z czołówką polskiej jazzowej sceny muzycznej np. Jan „Ptaszyn” Wróblewski, Robert Majewski, Kazimierz Jonkisz.

Współpraca z zespołem „Róże Europy”

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 22

Miesiąc 487

Od początku 2458460