Koncert relaksacyjny w dźwiękach mis i gongów

Koncert relaksacyjny 25.03.2225 marca w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbył się koncert relaksacyjny w dźwiękach mis i gongów. Koncert poprowadziła pani Monika Doroszkiewicz z urodzenia pasłęczanka z miłości krakowianka, która w POKu pobierała swoje pierwsze nauki gry na pianinie. Ten koncert był inauguracją podróży pani Moniki z dźwiękiem po Polsce. Następne koncerty będą miały miejsce w Sopocie.

 

Masaż dźwiękiem polega na wzbudzaniu i wydobywaniu wibracji mis ustawionych w odpowiednich miejscach na ciele. Wibracje przenoszone są przez drgania przez całe ciało i docierają do wszystkich komórek. Drgania te posiadają szeroki zakres częstotliwości, które są odpowiednikami naturalnych rezonansów poszczególnych części ciała (mięśnie, stawy, kości) jak i większości rezonansów mechanicznych naszych narządów wewnętrznych oraz fal mózgowych. Dzięki temu, ciało uwalniane jest od napięć nagromadzonych w mięśniach, lęków zapisanych w pamięci komórkowej i uruchamiane są wewnętrzne siły samoregeneracji organizmu.

 

Koncert relaksacyjny 25.03.22Koncert relaksacyjny 25.03.22Koncert relaksacyjny 25.03.22Koncert relaksacyjny 25.03.22Koncert relaksacyjny 25.03.22Koncert relaksacyjny 25.03.22