hals 2015

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert z cyklu "Artystyczne Lato Pasłęk 2015", który odbędzie się 5 lipca 2015r. (niedziela) o godzinie 19:00 na scenie przy zamku (pl. św. Wojciecha).

Wystąpi przed Państwem teatr muzyczny Hals z repertuarem „Piosenka jest dobra na wszystko”.

 

„Piosenka jest dobra na wszystko” - to rewia największych polskich przebojów sprzed wielu lat. Obszerne fragmenty piosenek ułożone są w krótkie wiązanki, a zbitki słowne tekstów, tworzą żartobliwy kontekst tych utworów, dostarczając widzowi wiele zabawnych skojarzeń.

Największe polskie przeboje przypominające lata 50-te, 60-te i kolejne aż do lat 90-tych ubiegłego wieku, wykonywane w nowych aranżacjach. Wszystko to, poprzeplatane jest dowcipnym komentarzem, tworzącym zamknięty muzyczny program estradowy z dużą domieszką satyry.

„Serduszko puka w rytmie cha-cha”, „Parasolki”, „Dwudziestolatki”, „Czarny Alibaba”, „Do zakochania jeden krok”, czy też „Niech żyje bal” to tylko niewielka część przebojów, która jest wykonywana w tym programie.

W spektaklu bierze udział czworo wykonawców – zawodowych artystów: Beata Andraszewicz, Mirosław Rymarz, Jan Mazur i Jan Krenc.

WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy!

Koncert jest przedsięwzięciem zorganizowanym z okazji Jubileuszy 25-lecia pasłęckiego samorządu, 718-lecia nadania praw miejskich i 25-lecia partnerskiej współpracy Pasłęka i Itzehoe.

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 2

Miesiąc 3223

Od początku 2457225