wartosciowa-pios-plakat-a2-2015-4-zloto-260340

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert z cyklu "Artystyczne Lato Pasłęk 2015", który odbędzie się 21 sierpnia 2015r. (piątek) o godzinie 19:00 na Scenie przy Zamku (pl. św. Wojciecha).

Koncert odbędzie się ramach tegorocznych Elbląskich Nocy, Festiwalu Piosenki Wartościowej.

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy!

 

Elbląskie Noce często nazywane są Festiwalem Festiwali, Festiwalem Gwiazd, a także Sceną Promocji Młodych Talentów. Festiwal, już po raz dziewiętnasty, zaspokoi ludzkie pragnienia obcowania z prawdziwym kunsztem artystycznym.
Tegoroczna edycja rozpocznie się 21 sierpnia o godz. 19.00 w Pasłęku, koncertem „Najlepsi z najlepszych”. Na scenie przy zamku, na placu św. Wojciecha wystąpią laureaci ogólnopolskich festiwali piosenki artystycznej.

Podczas koncertu w Pasłęku będzie można wygrać dwa podwójne zaproszenia na koncert Ani Dąbrowskiej!
Koncert odbędzie się 23 sierpnia w teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.

Ania Dąbrowska będzie gwiazdą wieczoru ostatniego dnia Elbląskich Nocy. Jest to jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała pięć płyt, z których każda uzyskał status platynowej płyty.

 

Koncert odbędzie się w ramach współpracy z Centrum Spotkań Europejskich Światowid.

 

Koncert jest przedsięwzięciem zorganizowanym z okazji Jubileuszy 25-lecia pasłęckiego samorządu, 718-lecia nadania praw miejskich i 25-lecia partnerskiej współpracy Pasłęka i Itzehoe.

noceania-dabrowska

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 26

Miesiąc 324

Od początku 2458297