el trio sBurmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert zespołu El Jazz Trio, który odbędzie się w ramach "Artystycznego Lata Pasłęk 2019" dnia 28 lipca 2018 o godz. 17:00 w Parku Rekreacyjno-Edukacyjnym na Placu Tysiąclecia.
 
Wstęp wolny!
 
 
W przypadku niesprzyjającej pogody zapraszamy do sali widoiskowo-kinowej POK  
 
 
 
Zespół wystąpi w składzie:
Robert Furs - Piano
Magdalena Kupińska - Wokal
Adam Pachla - Kontrabas
 
W programie koncertu znane i lubiane standardy jazzowe oraz światowe hity w aranżacjach jazzowych.
 
Adam PachlaAdam Pachla- kontrabasista, basista, muzyk sesyjny. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdansku w klasie st. wyk. Janusza Dobrowolskiego. Obecnie studiuje w tej samej uczelni kontrabas jazzowy na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w klasie dr Piotra Kulakowskiego. Czlonek zespolu "Dwa na Dwa". Współpracował z takimi orkiestrami jak Filharmonia Sudecka, Filharmonia Sinfonia Baltica, Tutta Forza, Capella Gedanensis, Opera Bałtycka, Filharmonia Bałtycka oraz Sinfonietta Consonus, z którą dokonał rejestracji płyt "Symphonic Theater of Dreams " oraz "Explorations". Współpracuje również z takimi artystami jak Agata Leśniewska, Agata Walczak, Ralph Kaminski i Jagoda Kościk. 
 
 
 
61884905 833990407000160 2447198036556775424 nMagdalena Kupińska - absolwentka wokalistyki jazzowej w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Nauczyciel śpiewu z bogatym doświadczeniem, o bardzo szerokim repertuarze (od muzyki dawnej, przez folk, po jazz), warsztatowiec. Uczestniczka wielu festiwali w Polsce i zagranicą, aktywna zawodowo, koncertująca. Od 10 lat zajmuje się nauką dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie śpiewu solowego oraz zespołowego. 
 
 
 
 
 
 
 
IMG 377c3 1sRobert Furs  Akordeonista – wirtuoz, pianista, dyrygent. Ukończył studia mistrzowskie w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na Wydziale Dyrygentury i Edukacji Muzycznej oraz Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na Wydziale Instrumentalnym Specjalność – Akordeon w klasie prof. Elżbiety Rosińskiej. Jako akordeonista koncertuje solowo i w zespołach kameralnych. Jest popularyzatorem akordeonu jako instrumentu solowego w regionie. Współpracuje z Elbląskim Towarzystwem Kulturalnym, Filharmonią Pomorską im. Ignacego Paderewskiego w Bydgoszczy i innymi instytucjami kulturalnymi w Polsce.
 

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 20

Miesiąc 3210

Od początku 2457212