PLLLLLSBurmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert zespołu KORZUH z cyklu "Artystyczne Lato Pasłęk 2019", który odbędzie się 25 sierpnia 2019 r. (niedziela) o godzinie 17:00 w Parku Rekreacyjno-Edukacyjnym na Placu Tysiąclecia.
 
Miło jest na poinformować, że w ramach współpracy Burmistrza Pasłęka i Pasłęckiego Ośrodka Kultury z Warmińsko - Mazurską Wojewódzką Komendą Ochotnicznych Hufców Pracy po koncercie zespołu Korzuch wystąpi grupa 24 osób, biorąca udział w projekcie "Fabryka folkloru".
 
Projekt „Fabryka folkloru” to wymiana młodzieży ukraińsko - polskiej, której celem jest zapoznanie z kulturą, tradycją, tańcami, przyśpiewkami i kuchnią regionalną Warmii i Mazur oraz obwodu kijowskiego. Podczas wymiany odbyły się warsztaty: taneczne, wokalne, animacje językowe oraz warsztaty kulinarne. Finałem przedsięwzięcia będzie występ artystyczny młodzieży dla społeczności z Pasłęka podczas, którego  zaprezentują swoje tańce i przyśpiewki lokalnej publiczności.
 
 
Wstęp wolny
 
Serdecznie zapraszamy!
 
W przypadku niesprzyjającej pogody zapraszamy do sali widowiskowo-kinowej POK.
 
klauzula informacyjna s
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
08KORZUH powstał w 1999 roku Olsztynie. W świecie muzycznym Polski północnej zespół jest cenionym propagatorem znanych i lubianych przebojów polskich oraz światowych. Sukces zespołu nie polega jedynie na wzorcowej imitacji popularnych hitów, ale również na wprowadzaniu żywiołowości i elementów własnej interpretacji.
 
W skład zespołu wchodzą ludzie, którzy na co dzień grają w rodzimych formacjach mających w dorobku własne płyty, co jest bez wątpienia atutem i gwarantuje niezwykłą precyzję w kwestii wykonawczej.
 
 
Skład:
 
Jarek "Jarcyś" Zdankiewicz - voc, perkusja,
 
Czarek  Biedulski - gitara, voc,
 
Jarosław "Kostek" Kostyra - gitara,
 
Tomasz "Prophes" Kryczka - bas, voc.
 
 
 
Zapraszamy!

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 16

Miesiąc 3206

Od początku 2457208