plakat

Burmistrz Pasłęka

i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury

Zapraszają na koncert z cyklu 

„Artystyczne Lato Pasłęk 2012”, 

który odbędzie się 9 września 2012r. (niedziela), o godzinie 19:00, w sali widowiskowo-kinowej POK (Pl. św. Wojciecha 5).

Wystąpi przed Państwem Kuba Pawlak.

 

 

Wykonawca i autor szeroko pojętej "Piosenki Artystycznej". Laureat ważniejszych festiwali piosenki artystycznej w Polsce.

Pochodzi z małego Niesułkowa położonego niedaleko Łodzi. Śpiewem i grą na akordeonie zajmuje się od około 5 lat. Na scenie prezentuje utwory znanych poetów polskich, do których sam komponuje muzykę. W swoich występach porusza tematy ważne, prezentowane z pewnego dystansu, jednakże pojawiają się również utwory komiczne i groteskowe. Najważniejszy w jego prezentacji jest tekst. Laureat ważniejszych festiwali piosenki artystycznej

w Polsce m.in. Grand Prix 33 Przeglądu Piosenki Aktorskiej 2012r, I Nagroda na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie 2011r,

II Nagroda Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy Poezję" w Olsztynie 2011r, Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku 2012r, II Nagroda Finału Turnieju Poezji Śpiewanej OKR we Włocławku 2011. 

Kuba wystąpi z akompaniamentem gitary Tomasza Steńczyka. 

Zapraszamy!

pawlak

 

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 20

Miesiąc 3210

Od początku 2457212