Grupa Teatralna

SS851354Aktualna sytuacja związana z epidemią wymusiła zawieszenie przygotowań do spektaklu pt. ,,Zemsta''. Jest nam niezwykle przykro i mamy nadzieję na szybki powrót na scenę. Chcielibyśmy przypomnieć spektakl Misterium Męki Pańskiej, wystawiony 30.03.2008 roku. W najbliższym czasie będziemy wspominać także inne występy.

Czytaj więcej...

Zajęcia gimnastyczne

zajecia gimnastyczne sSerdecznie zapraszamy na zajęcia gimnastyczne w filii Pasłęckiego Ośrodka Kultury w Domu Kultury w Zielonce Pasłęckiej, które odbywają się w każdy czwartek o godz. 18:00.

Warsztaty tkactwa

WARSZTATY TKACTWA sSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach tkactwa, które odbędą się już w ten piątek - 4 października 2019 r. o godz. 11:00 w filii Pasłęckiego Ośrodka Kultury w Domu Kultury w Zielonce Pasłęckiej.

Obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej w Zielonce Pasłęckiej

dzien walki meczenstwa 12072018 007712 lipca 2018 r. w Zielonce Pasłęckiej odbyły się Obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej, ustanowione jesienią ubiegłego roku przez Sejm w hołdzie mieszkańcom polskich wsi za ich patriotyczną postawę w czasie II wojny światowej. Czwartkowe obchody zorganizowane zostały przez Urząd Wojewódzki w Olsztynie.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11:00 Mszą święta w kościele pw. św. Jana Chrzciciela poprzez wprowadzenie pocztu sztandarowego kompanii honorowej z pocztem sztandarowym 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej, przy akompaniamencie orkiestry wojskowej. Mszy świętej w intencji poległych i pomordowanych mieszkańców polskich wsi przewodniczył J.E. Biskup Elbląski ks.dr Jacek Jezierski 

Czytaj więcej...

SPEKTAKL TEATRALNY PT. "A W HORODKU PŁACZĄ ANIOŁY"

DSC02248W czwartek 5 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyło się przedstawienie pt. „A w Horodku płaczą anioły”. Wśród zebranych gości byli: burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski, ks. kan. Czesław Drężek oraz  proboszcz  parafii w Zielonce Pasłęckiej ks. dr Karol Dąbrowski. Aktorzy pokazali znakomity wachlarz swoich umiejętności a oklaskom nie było końca. Czytaj więcej...

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 13

Miesiąc 1585

Od początku 2460747