DSC0393122 oraz 23 września w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury wystawiona została sztuka Aleksandra Fredry "Zemsta" w wykonaniu grup teatralnych z Pasłęckiego Ośrodka Kultury i Zielonki Pasłęckiej. Przygotowane zostały cztery seanse przedstawienia dla różnych szkół z miasta i gminy Pasłęk. Z powodu bardzo dużego zainteresowania zostanie przygotowany piąty seans przedstawienia dla szkół w dniu 29 września o godz. 12:00.

Gratulujemy wszystkim aktorom!

zemsta wrzesien 13 21 sPasłęcki Ośrodek Kultury w związku z dużym zainteresowaniem spektaklem teatralnym Aleksandra Fredry pt. "Zemsta" w wykonaniu aktorów z Grupy Teatralnej POK oraz Grupy Teatralnej z filii POK w Zielonce Pasłęckiej zorganizował seanse spektaklu dla szkół. 

22 września godz. 10:00, godz. 13:00 - spektakle dla szkół

23 września godz. 10:00, godz. 13:00 - spektakle dla szkół

 

DSC03694W sobotę 11 września w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury wystawiona została sztuka Aleksandra Fredry "Zemsta" w wykonaniu grup teatralnych z Zielonki Pasłęckiej i Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem widzów.

Gratulujemy wszystkim aktorom!

zemsta wrzesien 13 21 sPasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do sali widowiskowo-kinowej na spektakl teatralny Aleksandra Fredry pt. "Zemsta" w wykonaniu aktorów z Grupy Teatralnej POK oraz Grupy Teatralnej z filii POK w Zielonce Pasłęckiej.

 

 

11 września godz. 17:00 - Wstęp wolny

22 września godz. 10:00, godz. 13:00 - spektakle dla szkół

23 września godz. 10:00, godz. 13:00 - spektakle dla szkół

Warsztaty Teatralne - ZemstaW dniach od 23 do 25 sierpnia w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty teatralne. W zajęciach uczestniczyła młodzież z Grupy Teatralnej z Pasłęckiego Ośrodka Kultury oraz z Grupy Teatralnej z filii POK w Zielonce Pasłęckiej, która przez trzy dni przygotowywała się do wystawienia spektaklu Aleksandra Fredry "Zemsta". Zajęcia poprowadził Marcin Tomasik – aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu.