WARSZTATY TEATRALNE

tytul

W dniach 27 i 28 lipca w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty teatralne. W zajęciach uczestniczyła młodzież z grup teatralnych z Pasłęka i Zielonki Pasłęckiej, która przez dwa dni poznawała tajniki sztuki aktorskiej. Zajęcia poprowadził Marcin Tomasik – aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

WARSZTATY TEATRALNE

warsztatyW dniach od 27 do 29 lipca 2020 r. odbędą się warsztaty teatralne, w których wezmą udział dzieci i młodzież z Grupy Teatralnej działającej przy filii POK w Domu Kultury w Zielonce Pasłęckiej oraz Grupa Teatralna Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Warsztaty poprowadzi Marcin Tomasik - aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu.

 

FERIE ZIMOWE W PASŁĘCKIM OŚRODKU KULTURY

zemsta proba 22012020 0012Pasłęcki Ośrodek Kultury w czasie ferii zimowych (20.01 - 02.02.2020) przygotował dla dzieci i młodzieży liczne atrakcje:  warsztaty teatralne, zimowe studio muzyczne, zajęcia taneczne, warsztaty plastyczne, otwarte zajęcia wokalne, seanse filmów „Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”, „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, "Urwis" oraz wiele innych. Dzieci i młodzież z chęcią uczestniczyły we wszystkich zajęciach. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz zapraszamy na zajęcia do sekcji Pasłęckiego Ośrodka Kultury.

Czytaj więcej...

WARSZTATY TEATRALNE

wwwwwsW dniach od 20 do 22 stycznia 2020 r. odbędą się warsztaty teatralne, w których wezmą udział dzieci i młodzież z Grupy Teatralnej działającej przy filii POK w Domu Kultury w Zielonce Pasłęckiej oraz Grupa Teatralna Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Warsztaty poprowadzi Marcin Tomasik - aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu.

WARSZTATY TEATRALNE

DSC05394W dniach od 18 do 22 sierpnia w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty teatralne. W zajęciach uczestniczyły dzieci i młodzież z grup teatralnych z Pasłęka i Zielonki Pasłęckiej, które przez pięć dni poznawały tajniki sztuki aktorskiej. Zajęcia poprowadził Marcin Tomasik – aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu.

Czytaj więcej...

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 25

Miesiąc 323

Od początku 2458296