WARSZ TEATR marzec 2023 m12 marca 2023 r. w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbędą się warsztaty teatralne, w których będzie uczestniczyła młodzież z Grupy Teatralnej z Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Zajęcia poprowadzi Marcin Tomasik – aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu. Będą to warsztaty przygotowujące do premiery spektaklu pt. "Mały Książę", która odbędzie się w ramach XI Pasłęckiej Wiosny Teatralnej w dniu 22 kwietnia o godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy!

DSC09874

W dniach od 26 do 28 sierpnia w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty teatralne. W zajęciach uczestniczyła młodzież z Grupy Teatralnej z Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Zajęcia poprowadził Marcin Tomasik – aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu.

 

WARSZ TEATR SIERPIEN 2022 pok sW dniach od 26 do 28 sierpnia 2022 r. odbędą się warsztaty teatralne, w których weźmie udział Grupa Teatralna z Pasłęckiego Ośrodka Kultury. Warsztaty poprowadzi Marcin Tomasik - aktor Teatru im. A. Sewruka w Elblągu.

PrzechwytywanieGrupa teatralna z Pasłęckiego Ośrodka Kultury powstała w 2012 roku. Od początku prowadzona jest przez Marcina Tomasika – aktora Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. W swoim dorobku ma wiele premier teatralnych. W 2016 roku młodzi aktorzy otrzymali Nagrodę Specjalną na Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym im. Felicjana Dulskiego w Krakowie. 18 września 2020 roku odbyła się premiera „Zemsty” Aleksandra Fredry - spektakl ten został nagrodzony w ramach "Pasłęckiego Wydarzenia Roku 2020" w kategorii kultura.

ferie teatr sGrupa teatralna z Pasłęckiego Ośrodka Kultury powstała w 2012 roku. Od początku prowadzona jest przez Marcina Tomasika – aktora Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. W swoim dorobku ma wiele premier teatralnych. W 2016 roku młodzi aktorzy otrzymali Nagrodę Specjalną na Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym im. Felicjana Dulskiego w Krakowie. 18 września 2020 roku odbyła się premiera „Zemsty” Aleksandra Fredry - spektakl ten został nagrodzony w ramach "Pasłęckiego Wydarzenia Roku 2020" w kategorii kultura.