ZAPRASZAMY DO SEKCJI POK DANCE

LOGOSerdecznie zapraszamy do zapisywania się do sekcji POK Dance. Zapewniamy rozwój pod okiem wykwalifikowanej kadry dyplomowanych instruktorów, występ na corocznej Gali Tanecznej w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, udział w turniejach tanecznych, warsztaty oraz obozy taneczne podczas ferii zimowych i wakacji, a także lekcje indywidualne. Czytaj więcej...

Balet Klasyczny w Pasłęckim Ośrodku Kultury

DSC05951Wczorajszego dnia 10 października 2019 odbyły się kolejne zajęcia dwóch grup sekcji baletu klasycznego, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Zajęcia prowadzi instruktor z Centrum Tańca Cadmans Dominika Sambor, odbywają się one dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki wg harmonogramu zajęć tanecznych.
Serdecznie zapraszamy do sekcji POK Dance! Czytaj więcej...

Sekcja baletu klasycznego POK Dance

IMG 20191007 183556 sWczorajszego dnia 7 października 2019 zajęcia gimnastyki artystycznej z przyborem oraz dwie grupy baletu klasycznego prowadzone były przez wyjątkowego gościa - Magdalenę Bocianowską. Pani Magdalena jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, London International School of Performing Arts i Logopedii. Związana jest ze sceną Cloud Theater, białostockiego Teatru Lalek i Teatru Trzyrzecze. Od 2018 r. współpracuje z elbląskim teatrem im. A. Sewruka. Było to bardzo ciekawe doświadczenie dla młodych tancerek i tancerzy.

Czytaj więcej...

Otwarcie sezonu tanecznego POK Dance

DSC05926 sW dniu dzisiejszym (01.10.2019) w Pasłęckim Ośrodku Kultlury rozpoczął się nowy sezon taneczny. W zajęciach gimnastyki artystycznej z przyborem oraz baletu klasycznego wzięło udział bardzo dużo młodych tancerek i tancerzy, którzy pod okiem instruktorki Dominiki Sambor, pilnie uczyli się nowych figur tanecznych.


Zapraszamy do sekcji POK Dance! 

Czytaj więcej...

NOWY SEZON TANECZNY - ZAPRASZAMY OD PAŹDZIERNIKA NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA OTWARTE W PASŁĘCKIM OŚRODKU KULTURY

pok dance nowy sSerdecznie zapraszamy do zapisywania się do sekcji POK Dance. Zapewniamy rozwój pod okiem wykwalifikowanej kadry dyplomowanych instruktorów, występ na corocznej Gali Tanecznej w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, udział w turniejach tanecznych, warsztaty oraz obozy taneczne podczas ferii zimowych i wakacji, a także lekcje indywidualne.
 
Pierwszy tydzień bezpłatnych zajęć otwartych w Pasłęckim Ośrodku Kultury to czas kiedy będziesz mógł poznać zarówno miejsce, jak i instruktorów, zajęcia oraz różne style i formy taneczne!
Ten czas to moment kiedy dopasujesz najlepsze zajęcia dla swojego dziecka lub siebie!
W naszej ofercie znajdziesz zajęcia:
- dancehall,
- gimnastyka artystyczna,
- akrobatyka,
- aerobik,
- taniec współczesny,
- balet klasyczny.
 
Startujemy z nowymi i początkującymi grupami!!
 
Zaczynamy już w październiku 2019r. 
 
 
 
Relacje video grup tanecznych występujących podczas Gali Centrum Tańca Cadmans w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu:
 
 
 
 
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym grafikiem zajęć w nadchodzącym semestrze 2019/2020!  Każdy może w nim znaleźć coś dla siebie!
 
harmonogram 19 20a
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W grudniu odbędą się warsztaty z tańca współczesnego.
Warunkiem jest zapisanie się minimum 6 par.

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 212

Miesiąc 1830

Od początku 2418976