NOWY SEZON TANECZNY - ZAPRASZAMY OD PAŹDZIERNIKA NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA OTWARTE W PASŁĘCKIM OŚRODKU KULTURY

pok dance nowy sSerdecznie zapraszamy do zapisywania się do sekcji POK Dance. Zapewniamy rozwój pod okiem wykwalifikowanej kadry dyplomowanych instruktorów, występ na corocznej Gali Tanecznej w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, udział w turniejach tanecznych, warsztaty oraz obozy taneczne podczas ferii zimowych i wakacji, a także lekcje indywidualne.
 
Pierwszy tydzień bezpłatnych zajęć otwartych w Pasłęckim Ośrodku Kultury to czas kiedy będziesz mógł poznać zarówno miejsce, jak i instruktorów, zajęcia oraz różne style i formy taneczne!
Ten czas to moment kiedy dopasujesz najlepsze zajęcia dla swojego dziecka lub siebie!
W naszej ofercie znajdziesz zajęcia:
- dancehall,
- gimnastyka artystyczna,
- akrobatyka,
- aerobik,
- taniec współczesny,
- balet klasyczny.
 
Startujemy z nowymi i początkującymi grupami!!
 
Zaczynamy już w październiku 2019r. 
Dokładny grafik niebawem!

LETNI OBÓZ TANECZNY 2019

letni oboz taneczny 2019 sPasłęcki Ośrodek Kultury proponuje taneczne wakacje z atrakcjami i wspaniałymi emocjami współorganizowane z Centrum Tańca Cadmans.
 
Uczestnicy obozu tanecznego będą rozwijać swoje pasje, zainteresowania, talenty, czy hobby pod okiem wybitnych instruktorów tanecznych. 
 
Obóz Taneczny odbędzie się w terminie 25.08-01.09.2019 w Jantarze. 
 
W programie zajęcia taneczne: Hip hop, Twerk, House, Akrobatyka na matach air track, Cheerleading, Taniec Współczesny, Dancehall, Gimnastyka Artystyczna. Wszystkie poziomy zaawansowania!

IX GALA TANECZNA

Rysunek1sWe wtorek 18 czerwca 2019 r. w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbyła się IX Gala Taneczna, której współorganizatorem był Pasłęcki Ośrodek Kultury. Podczas Gali zaprezentowały się trzy grupy sekcji baletu klasycznego prowadzonego w  Pasłęckim Ośrodku Kultury przez Karolinę Malinowską. Goście zapełnili całą salę teatralną i żywo oraz z zaciekawieniem reagowali na występy naszych tancerzy. To był wspaniały wieczór przepełniony znakomitym tańcem.

Czytaj więcej...

IX GALA TANECZNA

gala 2019 sSerdecznie Państwa zapraszamy 18.06.2019 r. o godz. 18:00 do Teatru im. A. Sewruka w Elblągu na IX Galę Taneczną. W ramach współorganizacji Pasłęckiego Ośrodka Kultury z Centrum Tańca Cadmans na deskach elbląskiego teatru zaprezentują się nasze sekcje taneczne.

 

SUKCES SEKCJI BALETU KLASYCZNEGO POK DANCE!

dyplom sW terminie 11-12 maja 2019 r. w Bydgoszczy odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego. Miło jest nam poinformować, że sekcji baletu klasycznego z Pasłęckiego Ośrodka Kultury zdobyła czwarte miejsce w kategorii Formacja Współczesna w przedziale wiekowym od 12 do 15 lat!
 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 25

Miesiąc 2319

Od początku 2413016