Gala Taneczna 19.06.24W środę 19 czerwca 2024 r. w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbyła się XI Gala Taneczna, której współorganizatorem był Pasłęcki Ośrodek Kultury. Aneta i Andrzej Orłowscy - założyciele Centrum Tańca Cadmans otworzyli wydarzenie. Taniec w ich wykonaniu był zapowiedzią wielu wspaniałych układów tanecznych. Podczas Gali zaprezentowała się grupa taneczna z sekcji POK Dance prowadzona przez profesjonalne instruktorki z Centrum Tańca Cadmans. Widownia teatru zapełniona była po brzegi, a widzowie z zaciekawieniem reagowali na występy tancerzy, którzy aby zaprezentować swoje umiejętności przygotowywali się przez rok. To był wspaniały wieczór przepełniony znakomitym tańcem zaprezentowanym w wielu różnorodnych stylach tanecznych.

gala taneczna 11 mSerdecznie Państwa zapraszamy 19.06.2024 r. o godz. 18:00 do Teatru im. A. Sewruka w Elblągu na XI Galę Taneczną. W ramach współorganizacji Pasłęckiego Ośrodka Kultury z Centrum Tańca Cadmans na deskach elbląskiego teatru zaprezentują się nasze sekcje taneczne.

Bilety do nabycia w Centrum Tańca Cadmans oraz w sekretariacie Pasłęckiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy tancerzy sekcji POK Dance na dwie próby generalne do występu na Gali Tanecznej, które odbędą się w terminach: 10.06.2024 i 17.06.2024 w godzinach: 17:00 - 18:30.

LUTY NABORY POK DANCE NN MPasłęcki Ośrodek Kultury ogłasza nabory do sekcji tanecznej POK Dance.

Przyjdź sam i się przekonaj.

W lutym pierwsze zajęcia darmowe!

ferie tance mmPasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza w czasie ferii zimowych do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach tanecznych. Zapraszamy wszystkie młode talenty do naszej grupy tańca współczesnego!

 

pok dance darmowe zajecia 18.01.24W środę 17 stycznia 2024 r. w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się darmowe zajęcia Tańca Współczesnego, podczas których dzieci i młodzież poznawały podstawy tańca i gimnastyki. Zajęcia łączą w sobie świetną zabawę i naukę koordynacji ruchowej oraz poprawiają wydolność fizyczną i kształtują poczucie rytmu.

 

Zapraszamy na darmowe zajęcia w czasie ferii zimowych!

22 stycznia - poniedziałek, 24 stycznia - środa, 29 stycznia - poniedziałek, 31 stycznia - środa

godz. 17:45 - 18:30

Przedział wiekowy: 8-14 lat