DSC03226Dzisiejszego dnia 11 sierpnia w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się już ostatnie wakacyjne zajęcia plastyczne. W trakcie zajęć rozmawialiśmy o jedzeniu w sztuce jak i w życiu codziennym, co było wstępem do wykonania prac plastycznych.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w zajęciach plastycznych!

DSC03075Wczorajszego dnia 4 sierpnia w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się kolejne wakacyjne zajęcia plastyczne, podczas których rozmawialiśmy o barwach ciepłych i zimnych. Każdy uczestnik warsztatów wykonał pracę plastyczną nawiązującą do tematu zajęć.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo!

DSC02961Wczorajszego dnia 28 lipca w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się kolejne wakacyjne zajęcia plastyczne. Podczas spotkania uczestnicy warsztatów zapoznali się ze sztuką prehistoryczną. Każdy także wykonał pracę plastyczną nawiązującą do malarstwa naskalnego.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za uczestnictwo!

DSC02812W dniu dzisiejszym 21 lipca w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się pierwsze wakacyjne zajęcia plastyczne. Podczas spotkania uczestnicy warsztatów poznali najważniejsze światowe dzieła malarskie oraz zapoznali się z podejmowanymi przez malarzy tematami. Każdy wykonał także pracę plastyczną interpretując na swój sposób wybrany przez siebie obraz.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za uczestnictwo!

wakacyjne sPasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku 5-12 lat na wakacyjne zajęcia plastyczne. Na spotkaniach w lipcu i sierpniu dzieci będą miały okazję poznać różne techniki artystyczne i kreatywnie spędzić czas.