Talent 2012

 8 marca upłynął termin zgłoszeń na

IX WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY - „Talent” 

W tym roku prezentacje odbędą się 24 marca 2012, od godziny 10.

Wstęp dla publiczności - wolny 

 

 

Kolejność przesłuchań:

WOKALIŚCI W KATEGORII

- SZKOŁA PODSTAWOWA

Przesłuchania  od 10 – 12

L.P

IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

1.

KACPER PIOTR LEWANDOWSKI

2.

FART

3.

KINGA WARDOWSKA

4.

ROKSANA ROCHMALSKA

5.

ALEKSANDRA LEWICKA

6.

JULIA CIEPLAK

7.

KORNELIA KOBYLAŃSKA

8.

KINGA PŁOTKA

9.

EMILIA SPANIALSKA

10.

JULIA SKRZYPCZAK

11.

KLAUDIA FILIPSKA

12.

NATALIA RZEPKA

13.

SYLWIA  LEWICKA

14.

ALEKSANDRA MAKULEC

15.

MARTYNA GRUŻEWSKA

16.

NICOLE ZIEBIS

17.

ALICJA KREMSKA

18.

DOMINIKA BĄK

19.

MAGDALENA KUSIOR

20.

MICHAŁ LEWIECKI

21.

KINGA BRALEWSKA

22.

MARTYNA WRÓBEL

23.

ANNA JURCZAK

24.

DUET IZA & OLA

25.

NATALIA ILCZUK

26.

MARTYNA KOBYLIŃSKA

27.

OLA NIKOPULOS

28.

IZABELA WYSOCKA

 

 

WOKALIŚCI W KATEGORII

- SZKOŁA ŚREDNIA I DOROŚLI

Przesłuchania od 12 – 13 .30

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

1.

ASTRA

2.

ISKIERKA II

3.

WIKTORIA ULIŃSKA

4.

MAREK CZAJKA

5.

DOROTA KOLASA

6.

KLAUDIA JAKUBOWSKA

7.

EWELINA SIENKIEWICZ

8.

MARTYNA DĄBKOWSKA

9.

MONIKA WEISGERBER

10.

JUSTYNA SZYDLIK

11.

MAREK CZARNECKI

12.

IZA BĄCZEK

13.

BEATA RUCIŃSKA

14.

JAN LISIEWSKI

15.

SENTYMENTALNE PANIE

WOKALIŚCI DO LAT 9

Przesłuchania od 13.30 – 14.30

L.P

IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

1.

SMOKOWYJE

2.

SZYMON LENGA

3.

AMELIA KASPRZYCKA

4.

JULIA ZAWADZKA

5.

WIKTORIA ŻYWICA

6.

HANNA RYBICKA

7.

OKTAWIA BERNAŚ

8.

DOMINIKA DĄBROWSKA

 

WOKALIŚCI W KATEGORII

- GIMNAZJUM

Przesłuchania od 14.30 – 16.30

L.P.

IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

1.

SWEETEWS

2.

KAMERTON

3.

ISKIERKA

 

4.

Duet:

EWELINA NISKA     i

ALEKSANDRA KOROSTEŃSKA

5.

ALEKSANDRA ZIENKIEWICZ

6.

MIRELLA BURCEWICZ

7.

OLIWIA MOWIŃSKA

8.

SANDRA  GEMBAL

9.

ALEKSANDRA ŁUBIŃSKA

10.

AGNIESZKA OSTROWSKA

11.

ZUZANNA WITKOWSKA

12.

URSZULA SPYCHALSKA

13

MAGDALENA KIPICH

14.

ALICJA DUBIEŃ

15.

WIKTORIA JAKUBOWSKA

16.

AGNIESZKA HAJDUK

17.

BARTŁOMIEJ KLEJNOWSKI

18.

MATRYNA WYPYSKA

19.

AGATA OGÓREK

20.

ELIZA WOJCIECHOWSKA

21.

ALEKSANDRA STOŁYCIA

22.

HONORATA SOLAŃSKA

Ogłoszenie wyników po godzinie 17

 

 

 

 

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 41

Miesiąc 41

Od początku 2441897