KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

 

Talent_2012

24 marca br. odbył się IX Wojewódzki Konkurs Wokalny TALENT. Wzięło w nim udział około stu trzydziestu uczestników z województwa warmińsko-mazurskiego w czterech kategoriach wiekowych. Poniżej podajemy wykaz  osób i zespołów wyróżnionych i nagrodzonych.

 

TALENT ROKU 2012- ZUZANNA WITKOWSKA 

           z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu – Małdyty

 

Wyniki:

 

 

KATEGORIA  - DO LAT 9

I miejsce  - Amelia Kasprzycka

Studio Wokalne  „ Dreams” – Nowe Miasto Lubawskie

Instruktor : Monika Weisgerber

II miejsce  - Smokowyje

Miejski Dom Kultury – Orneta

Instruktor: Bartosz Krzywda

III miejsce  - Szymon Lenga

Miejskie Centrum Kultury – Nowe Miasto Lubawskie

Instruktor: Sylwia Pisarska

 

KATEGORIA  - SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce     -  Kornelia Kobylańska

Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia – Kraina Kreatywności z Jerutek

Instruktor: Joanna Gawryszewska

II miejsce    -  Sylwia Lewicka

Gminne Centrum Kultury  - Kurzętnik

Instruktor: Agnieszka Kasprzycka

III miejsce     - Kinga Wardowska

Miejskie Centrum Kultury – Nowe Miasto Lubawskie

Instruktor: Sylwia Pisarska

 

KATEGORIA – GIMNAZJUM

I miejsce – SWEETEWS

Miejski Dom Kultury – Orneta

Instruktor: Bartosz Krzywda

II miejsce – Aleksandra Łubińska

Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia – Kraina Kreatywności z Jerutek

Instruktor: Joanna Gawryszewska

III miejsce Aleksandra Zienkiewicz

Miejski Dom Kultury – Orneta

Instruktor: Bartosz Krzywda

wyróżnienie – Oliwia Mowińska

Miejskie Centrum Kultury – Nowe Miasto Lubawskie

Instruktor: Sylwia Pisarska

wyróżnienie – Alicja Dubień

Gminny Ośrodek Kultury  - Stary Dzierzgoń

Instruktor: Andrzej Czapliński

wyróżnienie – Agata Ogórek

Pasłęcki Ośrodek Kultury – Pasłęk

Instruktor: Iwona Wacura

 

KATEGORIA – SZKOŁY ŚREDNIE I DOROŚLI

I miejsce    - Iskierka II

Brzydowo

Instruktor : Elżbieta Gałan

II miejsce   -  Monika Weisgerber

Gminne Centrum Kultury  - Kurzętnik

Instruktor: Agnieszka Kasprzycka

III miejsce    -  Wiktoria Ulińska

Miejskie Centrum Kultury – Nowe Miasto Lubawskie

Instruktor: Sylwia Pisarska

wyróżnienie    -  Martyna Dąbrowska

Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia – Kraina Kreatywności z Jerutek

Instruktor: Joanna Gawryszewska

wyróżnienie  –  Jan Lisiewski

Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia – Kraina Kreatywności z Jerutek

Instruktor: Joanna Gawryszewska

talent_p-9talent_10-12
talent_gimnIskierkatalen_1talent_2talent_3




Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 386 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 41

Miesiąc 41

Od początku 2441897