TALENT 2013 - SOUL/JAZZ/RNB

plakat_talent2013

Przypominamy, iż Pasłęcki Ośrodek Kultury organizuje X Wojewódzki Konkurs Wokalny „Talent 2013”. Organizator jubileuszowego konkursu zadbał o wspaniałe nagrody i profesjonalną organizację imprezy.

W jury znajdą się wybitni profesjonaliści z branży muzycznej: Ryszard Szmit – realizator, producent takich gwiazd jak Anna Maria Jopek, Edyta Górniak, Big Day, Harlem; Larry Okey Ugwu – muzyk, pedagog, aktor, poeta promujący muzykę etniczną i zarazem dyrektor Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku; Joanna Knitter – wokalistka jazzowa, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku współpracująca z czołowymi artystami sceny jazzowej w Polsce.

Grand Prix tegorocznego konkursu będzie realizacja nagrań i emisja w Radio Olsztyn, które objęło medialny patronat nad imprezą. Organizator zapewnił również atrakcyjne nagrody pozostałym laureatom za I, II i III miejsce w każdej kategorii.

Konkurs odbędzie się w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury 8 czerwca o godzinie 12.00.

Podczas konkursu odbędzie się krótki recital Joanny Knitter.

Serdecznie zapraszamy wykonawców i słuchaczy do wzięcia udziału w imprezie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.pokpaslek.pl w zakładce Talent
Pytania dotyczące konkursu lub zgłoszenia można wysyłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 24

Miesiąc 322

Od początku 2458295