Talent 2013 już w sobotę!

plakat_talent2013

Przypominamy, iż Pasłęcki Ośrodek Kultury organizuje X Wojewódzki Konkurs Wokalny „Talent 2013”. Organizator jubileuszowego konkursu zadbał o wspaniałe nagrody i profesjonalną organizację imprezy.

 

 

W jury znajdą się wybitni profesjonaliści z branży muzycznej: Ryszard Szmit – realizator, producent takich gwiazd jak Anna Maria Jopek, Edyta Górniak, Big Day, Harlem; Larry Okey Ugwu – muzyk, pedagog, aktor, poeta promujący muzykę etniczną i zarazem dyrektor Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku; Joanna Knitter – wokalistka jazzowa, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku współpracująca z czołowymi artystami sceny jazzowej w Polsce.

Grand Prix tegorocznego konkursu będzie realizacja nagrań i emisja w Radio Olsztyn, które objęło medialny patronat nad imprezą. Organizator zapewnił również atrakcyjne nagrody pozostałym laureatom za I, II i III miejsce w każdej kategorii.

Konkurs odbędzie się w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury 8 czerwca o godzinie 12.00.

PROGRAM: 

12:00-12:10 – Rozpoczęcie konkursu finałowego

12:10-16:10 – Przesłuchania konkursowe

16:15-16:40 – Koncert Tomasza Steńczyka

16:45 – Wręczenie nagród laureatom

17:00-17:20 – Koncert Joanny Knitter

17:20 – Występ laureata Grand Prix

17:25 – Zakończenie konkursu

 

Serdecznie zapraszamy wykonawców i słuchaczy do wzięcia udziału w imprezie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.pokpaslek.pl w zakładce Talent.


Nagrody ufundowali:

BURMISTRZ PASŁĘKA - WIESŁAW ŚNIECIKOWSKI

STAROSTA ELBLĄSKI - SŁAWOMIR JEZIERSKI

DYREKTOR PASŁĘCKIEGO OŚRODKA KULTURY - IZABELA WIŚNIEWSKA

SKLEP MUZYCZNY VIDMUZ W ELBLĄGU - MIECZYSŁAW KOMARNICKI 

 

NAGRODĘ  GRAND PRIX FESTIFALU UFUNDOWAŁO RADIO OLSZTYN 

PATRONAT MEDIALNY  RADIO OLSZTYN


LISTA KATEGORII I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW:

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III

  1. JULIA ZAWADZKA (MDK ORNETA)
  2. OKTAWIA BERNAŚ (MDK ORNETA)
  3. ALIA DZIELIŃSKA (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI

  1. JAGODA DYMCZYK (MOK LUBAWA)
  2. JAGODA MAZIARSKA (DREAMS - NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
  3. LAURA TRUSZYŃSKA (DREAMS - NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
  4. JULIA CIEPLAK (NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
  5. ADA DUDEK (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  6. MARTA DRĘŻEK (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  7. KORNELIA KOBYLIŃSKA (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  8. WIKTORIA PIETKIEWICZ (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI
  9. MAGDALENA KUSIOR (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  10.  KAROLINA KLIMCZAK (BARTOSZYCE)
  11.  ALICJA SKRZYŃSKA (MDK ORNETA)
  12.  GABRIELA ŻOŁĄDEK (MDK ORNETA)
  13.  AGATA SŁAWECKA (MDK ORNETA)
  14.  ALEKSANDRA LEWICKA (KURZĘTNK) 
  15. MARTYNA KOBYLIŃSKA (BCK - BRANIEWO)
  16. ELIZA KOWALCZYK (BCK - BRANIEWO)

KATEGORIA SZKOŁY GIMNAZJALNE

  1. KAROLINA SZPANOWSKA (MOK LUBAWA)
  2. MARTYNA GRUŻEWSKA (SŁOBITY)
  3. ALICJA SOBOCIŃSKA (GOK -STARY DZIERZGOŃ)
  4. ALICJA DUBIEŃ (GOK - STARY DZIERZGOŃ)
  5. OLIWIA KASJANIUK (BARTOSZYCE)
  6. KATARZYNA GRONOWSKA (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  7. NATALIA ZARĘBA (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  8.  KAJA WASILEWSKA (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  9.  ŁUCJA STANIEK (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  10.  NICOLE ZIEBIS (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  11.  EWELINA NISKA (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  12.  ALEKSANDRA KOROSTEŃSKA (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  13.  URSZULA SPYCHALSKA (POK PASŁĘK)
  14.  ZESPÓŁ SMOKOWYJE (MDK ORNETA) 
  15. ZESPÓŁ ISKIERKA

KATEGORIA  SZKOŁY ŚREDNIE/STUDENCI I DOROŚLI

  1. JOANNA SIWIK (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  2. ANITA SIENICKA (TOLKMICKO)
  3. ALEKSANDRA ZIENKIEWICZ (ORNETA)
  4. MAJA KADŁUBOWSKA (ELBLĄG)
  5. KAROLINA MISZCZUK (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  6. KAMIL MOSZCZYŃSKI (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI - JERUTKI)
  7. KAROLINA WĘGRZYNOWSKA (BCK - BRANIEWO)
  8. IZABELA GROCHOWSKA (BCK - BRANIEWO)
  9. MONIKA WEISGERBER (KURZĘTNIK)
  10.  PAULINA DORAWA (MOK LUBAWA)
  11.  MARTA KOSIŃSKA (KIEŁPINY)
  12.  DUET (KAMILA WACHEK/AGNIESZKA TOMKOWSKA)
  13.  PIOTR RYBCZONEK (STARY CIESZYN)
  14.  MAREK CZARNECKI (GOK - STARY DZIERZGOŃ)
  15. ZESPÓŁ „THE NIGHT” (ORNETA)
  16. ZESPÓŁ „LIGHTWEIGHT” (ELBLĄG)
  17. ZESPÓŁ „JAZZNIECI” (ELBLĄG)

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 186 gości oraz 1 użytkownik.

  • gosia

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 451

Miesiąc 1056

Od początku 2451528