sekcja ssPasłęcki Ośrodek Kultury ogłasza nabór do sekcji plastycznej. Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat. Zajęcia będą odbywały się w czwartki od godz. 16:30 do godz. 17:30. Pierwsze zajęcia odbędą się w czwartek 5 października 2023 r. w pracowni plastycznej POK w sali nr 21 (drugie piętro).

Ilość miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszenia się.
Pierwszeństwo mają dzieci kontynuujące swój udział w zajęciach z poprzedniego roku.

Zapisy e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (także przez sms): 735-091-529
W treści wiadomości proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek, nr tel. do kontaktu.

Miesięczna opłata za zajęcia - 30 zł.

Zapraszamy!

mikolajki w sekcji plastycznej 2022 mZapraszamy wszystkie artystki i artystów z sekcji plastycznej Pasłęckiego Ośrodka Kultury na wspólne spędzenie Mikołajek w dniu 6 grudnia (wtorek) 2022 r. o godz. 16:30.

Czeka nas w tym dniu mikołajkowa niespodzianka!

Pasłęcki Ośrodek Kultury informuje, że zajęcia plastyczne z dnia 18 października (wtorek) zostają odwołane. Zapraszamy na następne zajęcia w dniu 25 października (wtorek).

sekcja ssPasłęcki Ośrodek Kultury ogłasza nabór do sekcji plastycznej. Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat. Zajęcia będą odbywały się we wtorki od godz. 16:30 do godz. 17:30. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek 4 października 2022 r. w pracowni plastycznej POK w sali nr 21 (drugie piętro).

Ilość miejsc ograniczona - BRAK WOLNYCH MIEJSC.

(proszę zapisywać się do grupy rezerwowej - w przypadku dużego zainteresowania jest możliwość utworzenia drugiej grupy)

Zapisy e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (także przez sms): 735-091-529
W treści wiadomości proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek, nr tel do kontaktu.

Wakacyjne zajęcia plastyczne sierpień 2022W sierpniu w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbyły się trzy spotkania, podczas których dzieci i młodzież uczestniczyli w warsztatach plastycznych. Podczas zajęć eksperymentowaliśmy z kolorem oraz różnymi sposobami malowania farbami akwarelowymi i plakatowymi.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć!