Talent 2013 - LISTA KATEGORII I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW
- Szczegóły
X WOJEWÓDZKI KONKURS WOKALNY TALENT 2013
8 CZERWCA GODZ. 12.00
LISTA KATEGORII I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW:
KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III
- JULIA ZAWADZKA (MDK ORNETA)
- OKTAWIA BERNAŚ (MDK ORNETA)
- ALIA DZIELIŃSKA (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI
- JAGODA DYMCZYK (MOK LUBAWA)
- JAGODA MAZIARSKA (DREAMS- NOWE MIASTO LUBAWSKIE)-
- LAURA TRUSZYŃSKA(DREAMS- NOWE MIASTO LUBAWSKIE)-
- JULIA CIEPLAK (NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
- ADA DUDEK (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- MARTA DRĘŻEK (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- KORNELIA KOBYLIŃSKA(FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- WIKTORIA PIETKIEWICZ (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI
- MAGDALENA KUSIOR (FUNDACJA KREOLIA - KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- KAROLINA KLIMCZAK (BARTOSZYCE)
- ALICJA SKRZYŃSKA (MDK ORNETA)
- GABRIELA ŻOŁĄDEK (MDK ORNETA)
- AGATA SŁAWECKA (MDK ORNETA)
- ALEKSANDRA LEWICKA (KURZĘTNK)
- MARTYNA KOBYLIŃSKA (BCK-BRANIEWO)
- ELIZA KOWALCZYK (BCK-BRANIEWO)
KATEGORIA SZKOŁY GIMNAZJALNE
- KAROLINA SZPANOWSKA (MOK LUBAWA)
- MARTYNA GRUŻEWSKA (SŁOBITY)-
- ALICJA SOBOCIŃSKA(GOK -STARY DZIERZGOŃ)
- ALICJA DUBIEŃ (GOK- STARY DZIERZGOŃ)
- OLIWIA KASJANIUK (BARTOSZYCE)
- KATARZYNA GRONOWSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- NATALIA ZARĘBA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- KAJA WASILEWSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- ŁUCJA STANIEK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- NICOLE ZIEBIS (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- EWELINA NISKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- ALEKSANDRA KOROSTEŃSKA (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- URSZULA SPYCHALSKA (POK PASŁĘK)
- ZESPÓŁ SMOKOWYJE (MDK ORNETA)
- ZESPÓŁ ISKIERKA
KATEGORIA SZKOŁY ŚREDNIE/STUDENCI I DOROŚLI
- JOANNA SIWIK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- ANITA SIENICKA (TOLKMICKO)
- ALEKSANDRA ZIENKIEWICZ (ORNETA)
- MAJA KADŁUBOWSKA (ELBLĄG)
- KAROLINA MISZCZUK (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI
- KAMIL MOSZCZYŃSKI (FUNDACJA KREOLIA-KRAINA KREATYWNOŚCI-JERUTKI)
- KAROLINA WĘGRZYNOWSKA (BCK –BRANIEWO)
- IZABELA GROCHOWSKA (BCK-BRANIEWO)
- MONIKA WEISGERBER (KURZĘTNIK)
- PAULINA DORAWA (MOK LUBAWA)
- MARTA KOSIŃSKA ( KIEŁPINY)
- DUET (KAMILA WACHEK/AGNIESZKA TOMKOWSKA)
- PIOTR RYBCZONEK (STARY CIESZYN)
- MAREK CZARNECKI(GOK- STARY DZIERZGOŃ)
- ZESPÓŁ „THE NIGHT” (ORNETA)
- ZESPÓŁ „LIGHTWEIGHT” (ELBLĄG)
- ZESPÓŁ „JAZZNIECI” (ELBLĄG)
Strona 17 z 24