I Gala Piłkarska

DSC07243W dniu wczorajszym 15 grudnia 2020 w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury odbyła się I Gala Piłkarska. Na scenie zaprezentowano grupy piłkarskie, które trenują w klubie. Burmistrz Pasłęka dr Wiesław Śniecikowski podziękował założycielom i jednocześnie trenerom za ich ogromne zaangażowanie w działalność stowarzyszenia, które zajmuje się nie tylko trenowaniem młodych zawodników, ale jednocześnie wychowuje młodzież w duchu czystej sportowej rywalizacji, szacunku do przeciwnika oraz niesienia pomocy potrzebującym. Przedstawiciele Akademii Piłkarskiej podziękowali sponsorom, którzy wspierają finansowo i rzeczowo działalność i przedsięwzięcia realizowane przez AP Polonia 2018 Pasłęk. Impreza została zorganizowana dzięki Urzędowi Miejskiemu w Pasłęku, Akademii Piłkarskiej Polonia 2018 Pasłęk oraz Pasłęckiemu Ośrodkowi Kultury. Czytaj więcej...

PASŁĘCKI KONCERT NOWOROCZNY 2020

plll sBurmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają Państwa na Pasłęcki Koncert Noworoczny 2020 "Zagan Acoustic i Krzesimir Dębski oraz Kwintet Smyczkowy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej ,który odbędzie się 19 stycznia 2020 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowo-kinowej Pasłęckiego Ośrodka Kultury.
 
Podczas imprezy będzie miało miejsce wręczenie nagród "PASŁĘCKIE WYDARZENIE ROKU 2019". Jest to piąta edycja konkursu, w którym nagradzane są osoby, instytucje oraz firmy mające wyjątkowe osiągnięcia na rzecz rozwoju społeczno–gospodarczego i kulturalnego gminy Pasłęk. Czytaj więcej...

Pasłęcki Ośrodek Kultury wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

y469k16VJak co roku Pasłęcki Ośrodek Kultury wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazując na licytację dwie prace plastyczne wykonane przez uczestników sekcji plastycznej POK. Finał odbył się w sali gimnastycznej ZS w Pasłęku.

FERIE Z PASŁĘCKIM OŚRODKIEM KULTURY

Ferie 2018 s

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia podczas ferii zimowych.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan zajęć.

Zajęcia taneczne dla nowych osób w czasie ferii bezpłatne.

Czytaj więcej...

KONCERT W ZIELONCE PASŁĘCKIEJ

DSC07116

Wczoraj wieczorem 6 stycznia 2020r. w filii POK w Zielonce Pasłęckiej odbył się koncert pt "Zagrajmy, zaśpiewajmy Panu". Orkiestra prowadzona była pod batutą Andrzeja Krasińskiego. Na scenie wystąpili również młodzi soliści z filii Pasłęckiego Ośrodka Kultury w Zielonce Pasłęckiej.
 

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 109

Miesiąc 3897

Od początku 2431726