Kino Zamkowe zaprasza

jhjghh s

 

Serdecznie zapraszamy do Kina Zamkowego.

Czytaj więcej...

100-lecie Bitwy Warszawskiej

bbb sZapraszamy na uroczystość z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej, którą rozpocznie Msza św. ku czci Poległych w Bitwie Warszawskiej w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku w dniu 15 sierpnia (sobota) o godz. 12:30. Następnego dnia - 16 sierpnia (niedziela) zapraszamy do Parku Rekreacyjno-Edukacyjnego na Placu 1000-lecia na drugą część uroczystości: o godz. 17:00 odbędzie się występ solistów z Pasłęckiego Ośrodka Kultury a o godz. 17:15 koncert grupy "Bez Idola".
 
Wstęp wolny!
 
 
Obowiązują ograniczenia wynikające ze stanu epidemii. Należy zachować min. 1,5 m. odległości między osobami. Obowiązują maseczki ochronne. Ograniczona ilość miejsc siedzących. Ograniczona liczba widzów do 150 osób.
 
W przypadku niesprzyjającej pogody koncert odbędzie się w sali widowiskowo-kinowej POK.
 

WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH - SPEKTAKL PLENEROWY

SPEKTAKL PLENEROWY sBurmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, 8 sierpnia (sobota) o godz. 19:00 odbędzie się spektakl plenerowy pt. "Wszystko o mężczyznach" w wykonaniu aktorów z Teatru im. A. Sewruka z Elbląga.
 
Wszystko o mężczyznach to sztuka, przedstawiająca obraz współczesnego mężczyzny, borykającego się z problemami ludzkiej natury. Gavran precyzyjnie konstruuje świat męskich rozmów, a typy bohaterów, kreślone niekiedy stereotypowo, oddają istotę męskiego spojrzenia na egzystencję.
 
Spektakl zabierze publiczność w podróż po świecie męskich dylematów, gdzie wszystko opowiedziane zostanie szczerze, sentymentalnie, ale przede wszystkim z dużą dawką doskonałego humoru.

Wyniki konkursu fotograficznego pod hasłem „Rodzina w czasie pandemii”

Rysunek1sZ przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny pt. "Rodzina w czasie pandemii" został rozstrzygnięty. Po długiej i trudnej naradzie jury wybrało najciekawszą pracę, która należy do Julii Skrobun. Serdecznie gratulujemy!
 
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.
 
Zapraszamy wszystkie osoby, które brały udział w konkursie po odbiór nagród oraz dyplomów do sekretariatu Pasłęckiego Ośrodka Kultury (od poniedziałku 13 lipca). Czytaj więcej...

VII EDYCJA FESTIWALU „MUZYKA POLSKA NA WARMII I ŻUŁAWACH”

DSC08065W miniony czwartek 9 lipca w Pasłęku w Kościele św. Bartłomieja odbył się koncert z udziałem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Michała Krężlewskiego. Koncert odbył się w ramach VII edycji festiwalu „Muzyka polska na Warmii i Żuławach”, organizatorem koncertu był Pasłęcki Ośrodek Kultury.  Czytaj więcej...

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 26

Miesiąc 324

Od początku 2458297