PLENER MALARSKI W PASŁĘKU 2019

jurgita sW dniach od 15 - 28 września 2019 odbędzie się plener malarski, z udziałem litewskiej artystki Jurgita Braziuniene. Plener zostanie zakończony wernisażem wystawy prac powstałych podczas pleneru.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA AEROBIKU I JOGI

kkPasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia aerobiku, które odbywają się od początku września w poniedziałki i środy o godz. 19:00 oraz na zajęcia jogi, które będę odbywać się od 13 września w piątki o godz. 18:00.

KONCERT GALOWY "BO TO POLSKA WŁAŚNIE" ZA NAMI

DSC0562014 września 2019 r. w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbył się wspaniały koncert pt. „Bo to Polska właśnie”, który poprowadził Kazimierz Kowalski. Na scenie sali widowiskowo-kinowej wystąpiły gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej: Paulina Janczarów, Andrzej Jurkiewicz, Ewa Szpakowska, Kazimierz Kowalski. Koncert został nagrodzony owacjami na stojąco.
 
Koncert odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina oraz Burmistrz Pasłęka Wiesława Śniecikowskiego.
 
Dekorację sceniczną wykonał Zygmunt Prończyk. Czytaj więcej...

PLENER RZEŹBIARSKI W PASŁĘKU 2019

plener rzez 2019s

Pasłęk w tym roku zostanie wzbogacony o kolejną rzeźbę w kamieniu, którą w ramach pleneru rzeźbiarskiego stworzy litewski artysta - Zigmas Buterlevicius. Wydarzeniem towarzyszącym będzie wystawa prac litewskiej malarki Jurgity Braziuniene.

Plener potrwa od 15 - 28 września.

Zigmas Buterlevicius – to litewski artysta działający na polsko-litewskim pograniczu. Wielokrotnie uczestniczył w plenerach organizowanych przez Pasłęcki Ośrodek Kultury. Między innymi jego rzeźby możemy podziwiać na dziedzińcu Pasłęckiego Zamku. Kamień niezbędny do wykonania rzeźby przekazała firma HEOPS.

KONCERT GALOWY "BO TO POLSKA WŁAŚNIE"

koncert 14.09.19sPolska Agencja Koncertowa – Polska Opera Kameralna oraz współorganizator – Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zapraszają na galowy koncert pn. ,,BO TO POLSKA WŁAŚNIE”, który odbędzie się 14 września 2019 r. o godzinie 16:00 w Pasłęckim Ośrodku Kultury, Plac Św. Wojciecha 5 . Czytaj więcej...

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 30

Miesiąc 2324

Od początku 2413021