Talent 2014

talent 2014-do neta

Tematem tegorocznego

XI Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego TALENT 2014

jest "POP LATA '90"

 

   

 

Regulamin XI Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego

"TALENT 2014"

POP LATA ‘90

 

I. Organizatorzy:

Pasłęcki Ośrodek Kultury  w Pasłęku

Patronat medialny: Radio Olsztyn

II. Cele konkursu:

1. Popularyzacja śpiewania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

2. Samokształcenie muzyczne, możliwość niezależnej prezentacji ulubionych przebojów lub własnych utworów, oraz sprawdzenia siebie.

3. Poszukiwanie osób szczególnie uzdolnionych.

4. Promowanie młodych talentów.

III. Uczestnicy:

I kategoria – uczniowie Szkoły Podstawowej – klasy I-III

II kategoria – uczniowie Szkoły Podstawowej – klasy IV-VI

III kategoria – uczniowie Szkoły Gimnazjalnej

IV kategoria- uczniowie szkół średnich, studenci i dorośli

 IV. Termin i miejsce

Przesłuchania konkursowe (finałowe) odbędą się w Pasłęckim Ośrodku Kultury w Pasłęku w dniu 07.06.2014 od godz.10.00  sala widowiskowo-kinowa.

V. Nagrody:

GRAND PRIX

I, II, III MIEJSCA
(każda kategoria)

„Talent Roku 2014”

atrakcyjne nagrody rzeczowe

nagranie i edycja programu na żywo w Radio Olsztyn

 

VI. Warunki udziału:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych

2. W konkursie mogą wziąć udział soliści, duety i zespoły wokalne.

3. Dobór repertuaru musi być związany z gatunkami muzycznymi: POP LATA'90. Uczestnicy mogą śpiewać z akompaniamentem własnym, zespołem akompaniującym lub z podkładem muzycznym w formacie AUDIO! (nośnik CD lub urządzenie z USB-drive) . Organizatorzy zapewniają profesjonalna obsługę techniczną, odtwarzacz  w/w nośników,  niezbędny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy. Uczestnicy konkursu mogą zaprezentować maksymalnie 5 min. programu konkursowego.

4. Jury Konkursu będzie oceniało intonację, emisję głosu, jakość nagrania (podkładu), interpretację, kulturę wykonania, oraz ogólny wyraz artystyczny. Jury pracuje w oparciu o odrębny regulamin.

Obrady Jury są tajne, a decyzje ostateczne.

5. Uczestnicy konkursu udzielają Organizatorowi nieodpłatnej licencji na: nagranie, odtwarzanie, przetwarzanie, publiczne odtwarzanie w tym utrwalanie i wydawanie na jakichkolwiek nośnikach w czasie nieograniczonym piosenek prezentowanych w czasie konkursu oraz koncertów towarzyszących.

6. Warunkiem uczestnictwa są pisemne zgłoszenia na formularzu dostępnym na stronie internetowej www.pokpaslek.pl. Zgłoszenia można składać osobiście w biurze POK w Pasłęku lub pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie „TALENT” 2014) .

Przesłanie jednego nagrania (własnego wokalnego wykonania) na płycie CD, na adres organizatora lub mailem w odpowiednim formacie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 19.05.2014 r. włącznie. Komisja konkursowa powołana przez organizatora wybierze spośród zgłoszeń dziesięciu finalistów z każdej kategorii, którzy wezmą udział w finale konkursu. O udziale w finale konkursu i kolejności prezentacji organizator poinformuje uczestnika telefonicznie lub pocztą elektroniczną na adres uczestnika podany w formularzu karty zgłoszenia do 26.05.2014 r. Wykonawcy zakwalifikowani do konkursu finałowego wnoszą opłatę w wysokości 10zł (za osobę), płatne w kasie POK w dniu finału 07.06.2014 r.

7. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:

552483121 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

8. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu, bądź odstępstwa od niektórych jego zapisów.

 

Kontakt z organizatorem:

Pasłęcki Ośrodek Kultury
14-400 Pasłęk
pl. św. Wojciecha 5

www.pokpaslek.pl

email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel/fax 552483121

KARTA ZGŁOSZENIA

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Licznik odwiedzin

Dziś 22

Miesiąc 487

Od początku 2458460