wakacje studio 22 bPasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza młodzież w wieku od 12 lat na zajęcia w Studio Nagrań Pasłęckiego Ośrodka Kultury:

- 20 lipiec (środa),
- 25 lipiec (poniedziałek),
- 1 sierpień (poniedziałek),
- 16 sierpień (wtorek).

Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godz. 12:00.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 795-587-345

Zajęcia są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

xcxxcW Studio Muzycznym POK trwają właśnie nagrania do płyty zespołu "Bez Idola" oraz koncertu online. Za realizację tego przedsięwzięcia odpowiada instruktor do spraw muzycznych POK Jarosław Kostyra.

Bez Idola – powstał w 1981 roku z połączenia zespołów „Dokąd” i „Filia Adama” i w sierpniu tego samego roku po raz pierwszy wystąpił na Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie.

Skład zespołu: Roman Uske, Grzegorz Wilczewski, Grzegorz Bielawski.

logo POKWszystkich chętnych do skorzystania ze studia nagrań POK zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który znajduje się poniżej.

DSC01648

Pasłęcki Ośrodek Kultury zrealizował zakup sprzętu w ramach PROW 2007-2013 „ Małe Projekty”, tytuł projektu „Studio Muzyczne POK”. Głównym urządzeniem do obróbki dźwięku jest profesjonalny komputer i program muzyczny. Zakupiono również sprzęt, który będzie wykorzystany do prób i nagrań . Udostępnienie profesjonalnego sprzętu muzycznego daje możliwość realizacji artystycznej mieszkańcom naszej gminy a przede wszystkim młodzieży. Jest to pierwsza pracownia muzyczna z profesjonalną salą prób na obszarze wszystkich gmin wiejskich Kanału Elbląskiego.

Pasłęcki Ośrodek Kultury rozpoczął realizację projektu pn."Studio muzyczne POK". Celem projektu jest podniesienie jakości życia społeczności naszego regionu. Zakupiony sprzęt muzyczny pozwoli rozwijać pasję i udoskonalać umiejętności oraz daje możliwość rejestrowania nagrań muzycznych. 

 Projekt zawiera również organizację warsztatów w doskonaleniu umiejętności artystycznych w zakresie aranżacji muzycznych, gry zespołowej i indywidualnej oraz umiejętności pracy w studio nagraniowym. Dla zespołów muzycznych jest jedyną taką inicjatywą na terenie obszarów wiejskich Kanału Elbląskiego. W związku z udostępnieniem i wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu muzycznego, będzie możliwe upowszechnienie nowych technik rejestracji i nagrywania dźwięku (utworów muzycznych). Studio nagrań będzie pomagało w przeprowadzaniu prób i realizacji nagrań również zespołom zapraszanym przez POK na festiwale i konkursy realizowane przez jednostkę np.(rejestracja dźwięku z koncertów i prób) , możliwość korekty (obróbki) nagrań za pomocą nowej technologii rejestracji dźwięku.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Operacja realizowana przez Pasłęcki Ośrodek Kultury w Pasłęku w ramach działania Osi 4 LEADER Mały Projekt poprzez Lokalną Strategię Rozwoju Obszarów Wiejskich Kanału Elbląskiego.

 

 efr na rzecz row

ksoww200

 

515px-LEADER-Logo.svg

ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi logo200px

logo